הלה קובר, מדריכת ספורט

המלצות


כמדריכת התעמלות בונה עצם למבוגרים, הלה מלווה כשלוש שנים שבע קבוצות בשבוע בצורה מקצועית ביותר. היא משכילה להפעיל את האנשים בדרך של הומור וקלילות כך שקשה להבחין כי נעשית כאן עבודה גופנית יסודית ביותר, יחד עם התרוממות הרוח.
הלה קשרה קשרים מיוחדים עם תלמידותיה. היא קשובה לצרכים המיוחדים של כל איש ואישה ומוצאת מענה רלבנטי לצרכים אלה. הלה בעלת אישיות מקסימה ואני בטוחה שתדע להשתלב בהצלחה בכל מסגרת ועם כל סוג של אוכלוסיה ולהפיק ממנה את המיטב.

      סופי אבולעפיה,
      רכזת פעילות גופנית, העמותה למען החבר הוותיק,
      המועצה האזורית דרום השרון


הלה עבדה כשלוש שנים במרכז הספורט והבריאות לילדים ונוער במרכז הרפואי מאיר, כפר סבא, מרכז העוסק בטיפול רב תחומי בילדים הסובלים מבעיות רפואיות כרוניות. עבודתה התמקדה באימון קבוצות ילדים ונוער הסובלים מעודף משקל.
הלה מילאה את תפקידה בצורה יוצאת מן הכלל, הוכיחה את עצמה כמאמנת מסורה, ובעלת מוטיבציה וידע גבוהים. יחסיה עם המטופלים והצוות היו מצויינים והיא הפכה במהירות למאמנת מובילה במרכז.
מעבר לפן המקצועי, הצליחה הלה ליצור קשר חם עם המטופלים ולסייע להם בהתמודדות היום יומית שלהם והובילה אותם להצלחות יוצאות מן הכלל.

      ד"ר דן נמט
      מנהל מרכז הספורט והבריאות לילדים ונוער
      המרכז הרפואי מאיר, כפר סבא


הלה עבדה במכון "צעדים" בין השנים 2004-2005. במכון "צעדים" מטופלים אנשים הסובלים מנכויות קשות. הטיפול בהם הוא ייחודי ומורכב ממספר שיטות טיפול. המטפלים ב"צעדים" נדרשים לרמה אנושית גבוהה כמו גם לרמה מקצועית ומסוגלות טכנית. את כל אלא יש להלה ובשפע. הן המטופלים והן הצוות ידעו והרגישו שיש על מי לסמוך. בין התכונות של הלה כפי שבאו לידי ביטוי בעבודה השוטפת ניתן לציין: מקצועיות, ידע נרחב, חריצות, אחריות, מוסר גבוה, חבריות וחברות ומוטיבציה גבוהה.

      בועז שמיר
      פיזיוטראפיסט מוסמך M.Sc.PT
      מנהל מרכז צעדים, המרכז הרפואי שיבא
http://hkober.com